Restaurant Çözümleri

Restoran, Cafe-Bar, Fast-Food Kablosuz Satış ve Stok Kontrol Sistemleri

Satış istatistikleriSatış istatistikleriKablosuz Sipariş (PDA)

Restoranınızı işleten yazılım AtlasPOS

AtlasPOS restoranınızı daha hızlı ve verimli çalıştırmanız için size yardımcı olur. Yazılımı her türlü işletmeye kolayca adapte edebilirsiniz, fast-food, cafe, pizzacı, a la carte restaurant. AtlasPOS kayıplarınızın önüne geçerken, işlemleriniz de daha hızlı olacaktır.

  • Menüleri ve ürünleri kendinize göre ayarlayın.
  • Siparişleri hızlandırın
  • Kasada daha hızlı hesap alın
  • Kaçakları önleyin
  • Paket servis, salon hesaplarını birebir kontrol altına alın
  • Stoklarınızı detaylı reçetelerle kontrol edin
  • İşiniz ile ilgili her detayı raporlandırın

Ne tür restoranlar AtlasPOS kullanabilir?

AtlasPOS her türlü restoran işletmesinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır, self servis, a la carte, pizza restoran, cafe, bar. AtlasPOS'u ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, işletmenizde en efektif şekilde kullanacak hale getirebilirsiniz.

AtlasPOS kullanarak yapabilecekleriniz

Restoranınızın verimini artırın

AtlasPOS iyi bir restorandaki beklentileri sunar. Müşterileriniz ve çalışanlarınız mutludurlar çünkü siparişler artık daha hızlı çıkmaktadır.

Siparişleri Girin ve Takip Edin

Restoran programlarının en önemli ve en çok kullanılan kısmı, sipariş girişi ve yönetimidir. AtlasPOS ile çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğiz bir işlemdir.

Dokunmatik ekran uyumlu tasarlanmış sipariş giriş ekranını kullanmak sandığınızdan çok daha kolay. Hiç bir restoran programını kullanmak bu kadar kolay değil. Ayrıca paket servis yapan restoranlar için tasarlanmış paket servis modülü ile müşterilerinize daha iyi servis sağlayabilirsiniz.
Paket sipariş ve CallerID desteği
Caller ID özelliği sayesinde daha telefonu açmadan hangi müşterinin aradığını görür, her defasında adres ve müşteri bilgisi istemeye gerek duymazsınız. Bu sayede hem işlerinizin hızı, hem de müşterilerinizin memnuniyeti artacaktır.

Kasanızı Kontrol Edin

Her kullanıcının yaptığı işlemler kendi adına kayıt olur. Gün sonunda veya anlık olarak hangi kasada ne kadar bakiyeniz var? Paket serviste hesabınız nedir? Gibi soruların cevaplarını kolayca bilirsiniz. Satın almalarınızı, satıcılar ile olan alış verişlerinizi girerek cari hesap takibi yapabilirisiniz.

İşiniz İçin Gelişmiş Raporlar

Gelişmiş SQL RaporlarAtlasPOS'un gelişmiş raporları sayesinde işletme performansınızı kontrol altında tutun. Hangi gün ne kadarlık satış yapmışsınız? En iyi paket müşterileriniz kimler? En çok ve en az hangi ürünleri satıyorsunuz? Sorularına AtlasPOS'la kolayca yanıt bulabilirsiniz. 

Daha fazlası için

Vakit kaybetmeden bizi arayın. Bize ulaşarak hemen bir müşteri temsilcimizle görüşebilir ve konuyla ilgili yardım alabilirsiniz.


AtlasPOS Restauran Programı

Restorant Yönetim Yazılımı, Fast-Food Programı, PDA Kablosuz Sipariş Sistemi, Restorant Stok Kontrol Programı, Adisyon, Mağaza Yönetim Sistemi, Lokanta Programı, Kablosuz El Terminali, Garson, PDA, Pocket PC, Wireless, .NET, MSSQL, Windows

atlaspos, pocket pc, restaurant sistemi, restorant yazılımı, restorant pos, cafe sistemi, ankara, lokanta programı, kablosuz sipariş, tavukçu, mağaza, stok reçete, swiss kanton restaurant, lokanta sistemi, lokanta pos sistemi, restaurant yazılımı, cafe otomasyonu, pos sistemi, tex-mex hilton, muğla, istanbul, restaurant yönetim sistemi, antalya, izmir, aydın, perakende satış programı, lokanta otomasyonu, restorant sistemi, yeşil marmaris, bursa, restaurant otomasyonu, restorant programı, pos otomasyonu, pizza tomato, stok takip, restaurant pos, restaurant sistemi, paket servis, zeytin restorant, batman

software, restaurant yazılımı, restaurant pos, cafe otomasyonu, marmaris, mado agora, bursa, dokunmatik, lamer fastfood, aydın, pamfilya china garden restaurant, cafe programı, restorant otomasyonu, cafe yazılımı, swiss kanton restaurant, restaurant yönetim sistemi, lokanta sistemi, mağaza, muğla, restorant pos, yazılım, hizmet pide, istanbul, restaurant sistemi, stok takip, kablosuz, yeşil marmaris, restorant yazılımı, restaurant otomasyonu, antalya, ankara, pos sistemi, kablosuz sipariş, program, cafe sistemi, pos yazılımi, nasco, restorant programı, lokanta programı, pizza tomato

software, perakende satış programı, tex-mex hilton, mado agora, pos yazılımi, pda, restorant yazılımı, stok reçete, swiss kanton restaurant, paket servis, hizmet pide, program, lokanta programı, restorant pos, nasco, muğla, cafe sistemi, pamfilya china garden restaurant, dokunmatik, nazilli, bolulu hasan usta, restaurant yönetim sistemi, lokanta yazılımı, pocket pc, kablosuz sipariş, restaurant sistemi, kablosuz, restorant sistemi, pos sistemi, pizza tomato, zeytin restorant, el terminali, batman, pos programı, marmaris, tavukçu, mağaza, lokanta pos sistemi, lamer fastfood, bursa