Restaurant Çözümleri

Restoran, Cafe-Bar, Fast-Food Kablosuz Satış ve Stok Kontrol Sistemleri

Satış istatistikleriSatış istatistikleriKablosuz Sipariş (PDA)

Restoranınızı işleten yazılım AtlasPOS

AtlasPOS restoranınızı daha hızlı ve verimli çalıştırmanız için size yardımcı olur. Yazılımı her türlü işletmeye kolayca adapte edebilirsiniz, fast-food, cafe, pizzacı, a la carte restaurant. AtlasPOS kayıplarınızın önüne geçerken, işlemleriniz de daha hızlı olacaktır.

  • Menüleri ve ürünleri kendinize göre ayarlayın.
  • Siparişleri hızlandırın
  • Kasada daha hızlı hesap alın
  • Kaçakları önleyin
  • Paket servis, salon hesaplarını birebir kontrol altına alın
  • Stoklarınızı detaylı reçetelerle kontrol edin
  • İşiniz ile ilgili her detayı raporlandırın

Ne tür restoranlar AtlasPOS kullanabilir?

AtlasPOS her türlü restoran işletmesinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır, self servis, a la carte, pizza restoran, cafe, bar. AtlasPOS'u ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, işletmenizde en efektif şekilde kullanacak hale getirebilirsiniz.

AtlasPOS kullanarak yapabilecekleriniz

Restoranınızın verimini artırın

AtlasPOS iyi bir restorandaki beklentileri sunar. Müşterileriniz ve çalışanlarınız mutludurlar çünkü siparişler artık daha hızlı çıkmaktadır.

Siparişleri Girin ve Takip Edin

Restoran programlarının en önemli ve en çok kullanılan kısmı, sipariş girişi ve yönetimidir. AtlasPOS ile çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğiz bir işlemdir.

Dokunmatik ekran uyumlu tasarlanmış sipariş giriş ekranını kullanmak sandığınızdan çok daha kolay. Hiç bir restoran programını kullanmak bu kadar kolay değil. Ayrıca paket servis yapan restoranlar için tasarlanmış paket servis modülü ile müşterilerinize daha iyi servis sağlayabilirsiniz.
Paket sipariş ve CallerID desteği
Caller ID özelliği sayesinde daha telefonu açmadan hangi müşterinin aradığını görür, her defasında adres ve müşteri bilgisi istemeye gerek duymazsınız. Bu sayede hem işlerinizin hızı, hem de müşterilerinizin memnuniyeti artacaktır.

Kasanızı Kontrol Edin

Her kullanıcının yaptığı işlemler kendi adına kayıt olur. Gün sonunda veya anlık olarak hangi kasada ne kadar bakiyeniz var? Paket serviste hesabınız nedir? Gibi soruların cevaplarını kolayca bilirsiniz. Satın almalarınızı, satıcılar ile olan alış verişlerinizi girerek cari hesap takibi yapabilirisiniz.

İşiniz İçin Gelişmiş Raporlar

Gelişmiş SQL RaporlarAtlasPOS'un gelişmiş raporları sayesinde işletme performansınızı kontrol altında tutun. Hangi gün ne kadarlık satış yapmışsınız? En iyi paket müşterileriniz kimler? En çok ve en az hangi ürünleri satıyorsunuz? Sorularına AtlasPOS'la kolayca yanıt bulabilirsiniz. 

Daha fazlası için

Vakit kaybetmeden bizi arayın. Bize ulaşarak hemen bir müşteri temsilcimizle görüşebilir ve konuyla ilgili yardım alabilirsiniz.


AtlasPOS Restauran Programı

Restorant Yönetim Yazılımı, Fast-Food Programı, PDA Kablosuz Sipariş Sistemi, Restorant Stok Kontrol Programı, Adisyon, Mağaza Yönetim Sistemi, Lokanta Programı, Kablosuz El Terminali, Garson, PDA, Pocket PC, Wireless, .NET, MSSQL, Windows

cafe otomasyonu, ankara, izmir, pda, tavukçu, restaurant otomasyonu, yazılım, restaurant sistemi, pocket pc, antalya, nasco, stok takip, restaurant pos, program, lokanta programı, restorant sistemi, paket servis, cafe pos, lamer fastfood, lokanta otomasyonu, bolulu hasan usta, pos otomasyonu, restaurant yönetim sistemi, restaurant sistemi, cafe sistemi, batman, pamfilya china garden restaurant, pos programı, bursa, lokanta sistemi, atlaspos, swiss kanton restaurant, nazilli, mado agora, zeytin restorant, cafe yazılımı, cafe programı, marmaris, restaurant yazılımı, aydın

atlaspos, pos programı, mağaza, lokanta yazılımı, ankara, pocket pc, restaurant programı, pda, pos yazılımi, software, lokanta pos sistemi, muğla, cafe yazılımı, nazilli, lokanta otomasyonu, mado agora, izmir, restaurant yazılımı, dokunmatik, pizza tomato, batman, bolulu hasan usta, swiss kanton restaurant, kablosuz sipariş, antalya, cafe pos, lokanta sistemi, perakende satış programı, cafe sistemi, bursa, zeytin restorant, nasco, restorant yazılımı, restorant programı, pos sistemi, kablosuz, yazılım, aydın, restorant pos, restaurant yönetim sistemi

pos sistemi, yazılım, restorant sistemi, hizmet pide, restaurant yönetim sistemi, pos otomasyonu, swiss kanton restaurant, lokanta programı, bursa, restorant pos, software, lokanta yazılımı, izmir, restaurant sistemi, kablosuz, batman, muğla, mağaza, pos yazılımi, aydın, stok takip, dokunmatik, zeytin restorant, cafe yazılımı, restaurant yazılımı, ankara, el terminali, lokanta pos sistemi, cafe pos, antalya, pda, cafe sistemi, tex-mex hilton, restorant programı, pamfilya china garden restaurant, restaurant pos, bolulu hasan usta, restaurant sistemi, yeşil marmaris, cafe otomasyonu