Restaurant Çözümleri

Restoran, Cafe-Bar, Fast-Food Kablosuz Satış ve Stok Kontrol Sistemleri

Satış istatistikleriSatış istatistikleriKablosuz Sipariş (PDA)

Restoranınızı işleten yazılım AtlasPOS

AtlasPOS restoranınızı daha hızlı ve verimli çalıştırmanız için size yardımcı olur. Yazılımı her türlü işletmeye kolayca adapte edebilirsiniz, fast-food, cafe, pizzacı, a la carte restaurant. AtlasPOS kayıplarınızın önüne geçerken, işlemleriniz de daha hızlı olacaktır.

  • Menüleri ve ürünleri kendinize göre ayarlayın.
  • Siparişleri hızlandırın
  • Kasada daha hızlı hesap alın
  • Kaçakları önleyin
  • Paket servis, salon hesaplarını birebir kontrol altına alın
  • Stoklarınızı detaylı reçetelerle kontrol edin
  • İşiniz ile ilgili her detayı raporlandırın

Ne tür restoranlar AtlasPOS kullanabilir?

AtlasPOS her türlü restoran işletmesinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır, self servis, a la carte, pizza restoran, cafe, bar. AtlasPOS'u ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, işletmenizde en efektif şekilde kullanacak hale getirebilirsiniz.

AtlasPOS kullanarak yapabilecekleriniz

Restoranınızın verimini artırın

AtlasPOS iyi bir restorandaki beklentileri sunar. Müşterileriniz ve çalışanlarınız mutludurlar çünkü siparişler artık daha hızlı çıkmaktadır.

Siparişleri Girin ve Takip Edin

Restoran programlarının en önemli ve en çok kullanılan kısmı, sipariş girişi ve yönetimidir. AtlasPOS ile çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğiz bir işlemdir.

Dokunmatik ekran uyumlu tasarlanmış sipariş giriş ekranını kullanmak sandığınızdan çok daha kolay. Hiç bir restoran programını kullanmak bu kadar kolay değil. Ayrıca paket servis yapan restoranlar için tasarlanmış paket servis modülü ile müşterilerinize daha iyi servis sağlayabilirsiniz.
Paket sipariş ve CallerID desteği
Caller ID özelliği sayesinde daha telefonu açmadan hangi müşterinin aradığını görür, her defasında adres ve müşteri bilgisi istemeye gerek duymazsınız. Bu sayede hem işlerinizin hızı, hem de müşterilerinizin memnuniyeti artacaktır.

Kasanızı Kontrol Edin

Her kullanıcının yaptığı işlemler kendi adına kayıt olur. Gün sonunda veya anlık olarak hangi kasada ne kadar bakiyeniz var? Paket serviste hesabınız nedir? Gibi soruların cevaplarını kolayca bilirsiniz. Satın almalarınızı, satıcılar ile olan alış verişlerinizi girerek cari hesap takibi yapabilirisiniz.

İşiniz İçin Gelişmiş Raporlar

Gelişmiş SQL RaporlarAtlasPOS'un gelişmiş raporları sayesinde işletme performansınızı kontrol altında tutun. Hangi gün ne kadarlık satış yapmışsınız? En iyi paket müşterileriniz kimler? En çok ve en az hangi ürünleri satıyorsunuz? Sorularına AtlasPOS'la kolayca yanıt bulabilirsiniz. 

Daha fazlası için

Vakit kaybetmeden bizi arayın. Bize ulaşarak hemen bir müşteri temsilcimizle görüşebilir ve konuyla ilgili yardım alabilirsiniz.


AtlasPOS Restauran Programı

Restorant Yönetim Yazılımı, Fast-Food Programı, PDA Kablosuz Sipariş Sistemi, Restorant Stok Kontrol Programı, Adisyon, Mağaza Yönetim Sistemi, Lokanta Programı, Kablosuz El Terminali, Garson, PDA, Pocket PC, Wireless, .NET, MSSQL, Windows

dokunmatik, pizza tomato, pda, restaurant pos, restorant otomasyonu, software, kablosuz, tex-mex hilton, restorant pos, cafe pos, batman, bolulu hasan usta, antalya, restaurant programı, lamer fastfood, yazılım, pos sistemi, atlaspos, nazilli, yeşil marmaris, ankara, pamfilya china garden restaurant, nasco, restaurant yazılımı, cafe programı, restorant programı, restaurant otomasyonu, el terminali, tavukçu, istanbul, pocket pc, cafe otomasyonu, lokanta pos sistemi, kablosuz sipariş, program, muğla, hizmet pide, mağaza, izmir, cafe yazılımı

yeşil marmaris, software, restaurant otomasyonu, pizza tomato, pamfilya china garden restaurant, cafe yazılımı, restorant sistemi, marmaris, paket servis, restaurant yazılımı, pocket pc, stok takip, restorant otomasyonu, mado agora, restaurant yönetim sistemi, mağaza, pos otomasyonu, lokanta sistemi, lokanta yazılımı, restorant pos, antalya, atlaspos, batman, cafe pos, pos programı, dokunmatik, restaurant sistemi, istanbul, tavukçu, cafe sistemi, restorant yazılımı, restaurant sistemi, restaurant programı, restorant programı, restaurant pos, perakende satış programı, bolulu hasan usta, lokanta pos sistemi, bursa, hizmet pide

bolulu hasan usta, bursa, lokanta pos sistemi, restaurant yazılımı, tex-mex hilton, aydın, restaurant sistemi, stok reçete, software, restaurant programı, pocket pc, istanbul, mado agora, program, cafe yazılımı, restorant sistemi, restaurant pos, kablosuz, lamer fastfood, ankara, muğla, pos otomasyonu, restorant yazılımı, pda, izmir, yazılım, atlaspos, pos yazılımi, pos sistemi, cafe pos, dokunmatik, marmaris, perakende satış programı, restaurant otomasyonu, restaurant yönetim sistemi, antalya, zeytin restorant, restorant otomasyonu, restorant pos, stok takip