Restaurant Çözümleri

Restoran, Cafe-Bar, Fast-Food Kablosuz Satış ve Stok Kontrol Sistemleri

Satış istatistikleriSatış istatistikleriKablosuz Sipariş (PDA)

Restoranınızı işleten yazılım AtlasPOS

AtlasPOS restoranınızı daha hızlı ve verimli çalıştırmanız için size yardımcı olur. Yazılımı her türlü işletmeye kolayca adapte edebilirsiniz, fast-food, cafe, pizzacı, a la carte restaurant. AtlasPOS kayıplarınızın önüne geçerken, işlemleriniz de daha hızlı olacaktır.

  • Menüleri ve ürünleri kendinize göre ayarlayın.
  • Siparişleri hızlandırın
  • Kasada daha hızlı hesap alın
  • Kaçakları önleyin
  • Paket servis, salon hesaplarını birebir kontrol altına alın
  • Stoklarınızı detaylı reçetelerle kontrol edin
  • İşiniz ile ilgili her detayı raporlandırın

Ne tür restoranlar AtlasPOS kullanabilir?

AtlasPOS her türlü restoran işletmesinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır, self servis, a la carte, pizza restoran, cafe, bar. AtlasPOS'u ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, işletmenizde en efektif şekilde kullanacak hale getirebilirsiniz.

AtlasPOS kullanarak yapabilecekleriniz

Restoranınızın verimini artırın

AtlasPOS iyi bir restorandaki beklentileri sunar. Müşterileriniz ve çalışanlarınız mutludurlar çünkü siparişler artık daha hızlı çıkmaktadır.

Siparişleri Girin ve Takip Edin

Restoran programlarının en önemli ve en çok kullanılan kısmı, sipariş girişi ve yönetimidir. AtlasPOS ile çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğiz bir işlemdir.

Dokunmatik ekran uyumlu tasarlanmış sipariş giriş ekranını kullanmak sandığınızdan çok daha kolay. Hiç bir restoran programını kullanmak bu kadar kolay değil. Ayrıca paket servis yapan restoranlar için tasarlanmış paket servis modülü ile müşterilerinize daha iyi servis sağlayabilirsiniz.
Paket sipariş ve CallerID desteği
Caller ID özelliği sayesinde daha telefonu açmadan hangi müşterinin aradığını görür, her defasında adres ve müşteri bilgisi istemeye gerek duymazsınız. Bu sayede hem işlerinizin hızı, hem de müşterilerinizin memnuniyeti artacaktır.

Kasanızı Kontrol Edin

Her kullanıcının yaptığı işlemler kendi adına kayıt olur. Gün sonunda veya anlık olarak hangi kasada ne kadar bakiyeniz var? Paket serviste hesabınız nedir? Gibi soruların cevaplarını kolayca bilirsiniz. Satın almalarınızı, satıcılar ile olan alış verişlerinizi girerek cari hesap takibi yapabilirisiniz.

İşiniz İçin Gelişmiş Raporlar

Gelişmiş SQL RaporlarAtlasPOS'un gelişmiş raporları sayesinde işletme performansınızı kontrol altında tutun. Hangi gün ne kadarlık satış yapmışsınız? En iyi paket müşterileriniz kimler? En çok ve en az hangi ürünleri satıyorsunuz? Sorularına AtlasPOS'la kolayca yanıt bulabilirsiniz. 

Daha fazlası için

Vakit kaybetmeden bizi arayın. Bize ulaşarak hemen bir müşteri temsilcimizle görüşebilir ve konuyla ilgili yardım alabilirsiniz.


AtlasPOS Restauran Programı

Restorant Yönetim Yazılımı, Fast-Food Programı, PDA Kablosuz Sipariş Sistemi, Restorant Stok Kontrol Programı, Adisyon, Mağaza Yönetim Sistemi, Lokanta Programı, Kablosuz El Terminali, Garson, PDA, Pocket PC, Wireless, .NET, MSSQL, Windows

pda, cafe sistemi, pos otomasyonu, yeşil marmaris, pos programı, restaurant yönetim sistemi, el terminali, pos yazılımi, pizza tomato, mado agora, atlaspos, restorant sistemi, bursa, antalya, restorant otomasyonu, pamfilya china garden restaurant, yazılım, tavukçu, restaurant programı, lamer fastfood, paket servis, restorant programı, lokanta otomasyonu, software, aydın, nasco, restaurant pos, restaurant otomasyonu, restaurant sistemi, restaurant yazılımı, restaurant sistemi, dokunmatik, stok reçete, bolulu hasan usta, marmaris, hizmet pide, pocket pc, ankara, pos sistemi, perakende satış programı

antalya, lokanta sistemi, pos yazılımi, pos sistemi, restaurant otomasyonu, pos programı, program, pos otomasyonu, software, yeşil marmaris, restaurant yönetim sistemi, tavukçu, swiss kanton restaurant, tex-mex hilton, el terminali, restorant otomasyonu, bolulu hasan usta, aydın, perakende satış programı, mağaza, pda, yazılım, restorant sistemi, lokanta otomasyonu, kablosuz sipariş, cafe pos, atlaspos, lokanta yazılımı, izmir, restaurant yazılımı, restaurant sistemi, restaurant sistemi, restorant pos, restorant programı, restaurant programı, restorant yazılımı, dokunmatik, cafe otomasyonu, kablosuz, cafe programı

swiss kanton restaurant, restorant otomasyonu, restaurant sistemi, pos programı, dokunmatik, yazılım, restorant yazılımı, cafe programı, restorant pos, perakende satış programı, atlaspos, restaurant yönetim sistemi, pos yazılımi, yeşil marmaris, izmir, kablosuz, pamfilya china garden restaurant, cafe pos, nasco, pizza tomato, restorant programı, paket servis, nazilli, pos sistemi, pda, kablosuz sipariş, tex-mex hilton, program, pos otomasyonu, ankara, lokanta pos sistemi, hizmet pide, muğla, lokanta otomasyonu, lamer fastfood, bursa, restaurant yazılımı, restaurant sistemi, cafe sistemi, stok reçete