Restaurant Çözümleri

Restoran, Cafe-Bar, Fast-Food Kablosuz Satış ve Stok Kontrol Sistemleri

Satış istatistikleriSatış istatistikleriKablosuz Sipariş (PDA)

Restoranınızı işleten yazılım AtlasPOS

AtlasPOS restoranınızı daha hızlı ve verimli çalıştırmanız için size yardımcı olur. Yazılımı her türlü işletmeye kolayca adapte edebilirsiniz, fast-food, cafe, pizzacı, a la carte restaurant. AtlasPOS kayıplarınızın önüne geçerken, işlemleriniz de daha hızlı olacaktır.

  • Menüleri ve ürünleri kendinize göre ayarlayın.
  • Siparişleri hızlandırın
  • Kasada daha hızlı hesap alın
  • Kaçakları önleyin
  • Paket servis, salon hesaplarını birebir kontrol altına alın
  • Stoklarınızı detaylı reçetelerle kontrol edin
  • İşiniz ile ilgili her detayı raporlandırın

Ne tür restoranlar AtlasPOS kullanabilir?

AtlasPOS her türlü restoran işletmesinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır, self servis, a la carte, pizza restoran, cafe, bar. AtlasPOS'u ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, işletmenizde en efektif şekilde kullanacak hale getirebilirsiniz.

AtlasPOS kullanarak yapabilecekleriniz

Restoranınızın verimini artırın

AtlasPOS iyi bir restorandaki beklentileri sunar. Müşterileriniz ve çalışanlarınız mutludurlar çünkü siparişler artık daha hızlı çıkmaktadır.

Siparişleri Girin ve Takip Edin

Restoran programlarının en önemli ve en çok kullanılan kısmı, sipariş girişi ve yönetimidir. AtlasPOS ile çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğiz bir işlemdir.

Dokunmatik ekran uyumlu tasarlanmış sipariş giriş ekranını kullanmak sandığınızdan çok daha kolay. Hiç bir restoran programını kullanmak bu kadar kolay değil. Ayrıca paket servis yapan restoranlar için tasarlanmış paket servis modülü ile müşterilerinize daha iyi servis sağlayabilirsiniz.
Paket sipariş ve CallerID desteği
Caller ID özelliği sayesinde daha telefonu açmadan hangi müşterinin aradığını görür, her defasında adres ve müşteri bilgisi istemeye gerek duymazsınız. Bu sayede hem işlerinizin hızı, hem de müşterilerinizin memnuniyeti artacaktır.

Kasanızı Kontrol Edin

Her kullanıcının yaptığı işlemler kendi adına kayıt olur. Gün sonunda veya anlık olarak hangi kasada ne kadar bakiyeniz var? Paket serviste hesabınız nedir? Gibi soruların cevaplarını kolayca bilirsiniz. Satın almalarınızı, satıcılar ile olan alış verişlerinizi girerek cari hesap takibi yapabilirisiniz.

İşiniz İçin Gelişmiş Raporlar

Gelişmiş SQL RaporlarAtlasPOS'un gelişmiş raporları sayesinde işletme performansınızı kontrol altında tutun. Hangi gün ne kadarlık satış yapmışsınız? En iyi paket müşterileriniz kimler? En çok ve en az hangi ürünleri satıyorsunuz? Sorularına AtlasPOS'la kolayca yanıt bulabilirsiniz. 

Daha fazlası için

Vakit kaybetmeden bizi arayın. Bize ulaşarak hemen bir müşteri temsilcimizle görüşebilir ve konuyla ilgili yardım alabilirsiniz.


AtlasPOS Restauran Programı

Restorant Yönetim Yazılımı, Fast-Food Programı, PDA Kablosuz Sipariş Sistemi, Restorant Stok Kontrol Programı, Adisyon, Mağaza Yönetim Sistemi, Lokanta Programı, Kablosuz El Terminali, Garson, PDA, Pocket PC, Wireless, .NET, MSSQL, Windows

muğla, pamfilya china garden restaurant, restaurant pos, pos sistemi, restaurant sistemi, aydın, perakende satış programı, restorant pos, atlaspos, kablosuz sipariş, pizza tomato, yeşil marmaris, pos otomasyonu, ankara, program, restaurant yazılımı, stok reçete, stok takip, pos yazılımi, restorant programı, cafe yazılımı, restaurant yönetim sistemi, lokanta programı, swiss kanton restaurant, cafe otomasyonu, mado agora, marmaris, el terminali, cafe programı, mağaza, nasco, restaurant programı, lokanta otomasyonu, batman, pos programı, restorant yazılımı, hizmet pide, restorant sistemi, bolulu hasan usta, restaurant sistemi

pamfilya china garden restaurant, perakende satış programı, lokanta sistemi, restaurant sistemi, aydın, tavukçu, ankara, restaurant pos, mado agora, cafe programı, swiss kanton restaurant, hizmet pide, lamer fastfood, restorant programı, cafe otomasyonu, software, zeytin restorant, el terminali, pos programı, marmaris, antalya, pda, pocket pc, nazilli, bursa, muğla, restaurant yazılımı, restorant pos, yazılım, pos otomasyonu, cafe pos, pos sistemi, restaurant programı, kablosuz sipariş, bolulu hasan usta, restorant yazılımı, cafe sistemi, restorant otomasyonu, stok reçete, kablosuz

pda, pos sistemi, aydın, perakende satış programı, bolulu hasan usta, cafe sistemi, antalya, restaurant otomasyonu, mağaza, cafe yazılımı, cafe otomasyonu, nasco, ankara, istanbul, restorant otomasyonu, dokunmatik, pos yazılımi, tex-mex hilton, zeytin restorant, kablosuz, tavukçu, restaurant pos, restorant yazılımı, restorant sistemi, marmaris, atlaspos, stok takip, cafe programı, software, restaurant yazılımı, restorant programı, restorant pos, lamer fastfood, stok reçete, cafe pos, lokanta programı, yeşil marmaris, lokanta pos sistemi, program, lokanta sistemi