Restaurant Çözümleri

Restoran, Cafe-Bar, Fast-Food Kablosuz Satış ve Stok Kontrol Sistemleri

Satış istatistikleriSatış istatistikleriKablosuz Sipariş (PDA)

Restoranınızı işleten yazılım AtlasPOS

AtlasPOS restoranınızı daha hızlı ve verimli çalıştırmanız için size yardımcı olur. Yazılımı her türlü işletmeye kolayca adapte edebilirsiniz, fast-food, cafe, pizzacı, a la carte restaurant. AtlasPOS kayıplarınızın önüne geçerken, işlemleriniz de daha hızlı olacaktır.

  • Menüleri ve ürünleri kendinize göre ayarlayın.
  • Siparişleri hızlandırın
  • Kasada daha hızlı hesap alın
  • Kaçakları önleyin
  • Paket servis, salon hesaplarını birebir kontrol altına alın
  • Stoklarınızı detaylı reçetelerle kontrol edin
  • İşiniz ile ilgili her detayı raporlandırın

Ne tür restoranlar AtlasPOS kullanabilir?

AtlasPOS her türlü restoran işletmesinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır, self servis, a la carte, pizza restoran, cafe, bar. AtlasPOS'u ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, işletmenizde en efektif şekilde kullanacak hale getirebilirsiniz.

AtlasPOS kullanarak yapabilecekleriniz

Restoranınızın verimini artırın

AtlasPOS iyi bir restorandaki beklentileri sunar. Müşterileriniz ve çalışanlarınız mutludurlar çünkü siparişler artık daha hızlı çıkmaktadır.

Siparişleri Girin ve Takip Edin

Restoran programlarının en önemli ve en çok kullanılan kısmı, sipariş girişi ve yönetimidir. AtlasPOS ile çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğiz bir işlemdir.

Dokunmatik ekran uyumlu tasarlanmış sipariş giriş ekranını kullanmak sandığınızdan çok daha kolay. Hiç bir restoran programını kullanmak bu kadar kolay değil. Ayrıca paket servis yapan restoranlar için tasarlanmış paket servis modülü ile müşterilerinize daha iyi servis sağlayabilirsiniz.
Paket sipariş ve CallerID desteği
Caller ID özelliği sayesinde daha telefonu açmadan hangi müşterinin aradığını görür, her defasında adres ve müşteri bilgisi istemeye gerek duymazsınız. Bu sayede hem işlerinizin hızı, hem de müşterilerinizin memnuniyeti artacaktır.

Kasanızı Kontrol Edin

Her kullanıcının yaptığı işlemler kendi adına kayıt olur. Gün sonunda veya anlık olarak hangi kasada ne kadar bakiyeniz var? Paket serviste hesabınız nedir? Gibi soruların cevaplarını kolayca bilirsiniz. Satın almalarınızı, satıcılar ile olan alış verişlerinizi girerek cari hesap takibi yapabilirisiniz.

İşiniz İçin Gelişmiş Raporlar

Gelişmiş SQL RaporlarAtlasPOS'un gelişmiş raporları sayesinde işletme performansınızı kontrol altında tutun. Hangi gün ne kadarlık satış yapmışsınız? En iyi paket müşterileriniz kimler? En çok ve en az hangi ürünleri satıyorsunuz? Sorularına AtlasPOS'la kolayca yanıt bulabilirsiniz. 

Daha fazlası için

Vakit kaybetmeden bizi arayın. Bize ulaşarak hemen bir müşteri temsilcimizle görüşebilir ve konuyla ilgili yardım alabilirsiniz.


AtlasPOS Restauran Programı

Restorant Yönetim Yazılımı, Fast-Food Programı, PDA Kablosuz Sipariş Sistemi, Restorant Stok Kontrol Programı, Adisyon, Mağaza Yönetim Sistemi, Lokanta Programı, Kablosuz El Terminali, Garson, PDA, Pocket PC, Wireless, .NET, MSSQL, Windows

yeşil marmaris, pda, restaurant yazılımı, muğla, pizza tomato, hizmet pide, lamer fastfood, pos yazılımi, restaurant otomasyonu, cafe pos, pocket pc, lokanta otomasyonu, lokanta pos sistemi, mado agora, pamfilya china garden restaurant, stok takip, kablosuz, aydın, istanbul, zeytin restorant, tex-mex hilton, cafe otomasyonu, dokunmatik, restorant sistemi, restorant programı, tavukçu, restaurant yönetim sistemi, cafe yazılımı, restaurant pos, program, kablosuz sipariş, el terminali, restorant pos, cafe programı, ankara, marmaris, mağaza, restorant otomasyonu, paket servis, lokanta sistemi

cafe sistemi, perakende satış programı, antalya, bolulu hasan usta, lamer fastfood, ankara, swiss kanton restaurant, aydın, mado agora, restaurant otomasyonu, zeytin restorant, tex-mex hilton, software, yazılım, el terminali, restorant yazılımı, lokanta otomasyonu, batman, program, pos otomasyonu, pocket pc, cafe pos, pos yazılımi, restaurant programı, marmaris, cafe otomasyonu, paket servis, lokanta yazılımı, lokanta programı, atlaspos, lokanta sistemi, restorant sistemi, restorant pos, restaurant pos, yeşil marmaris, pda, restorant programı, pos programı, dokunmatik, nasco

el terminali, restaurant yazılımı, pos otomasyonu, pda, mado agora, batman, swiss kanton restaurant, marmaris, lokanta programı, izmir, bolulu hasan usta, nasco, tavukçu, lokanta sistemi, bursa, restorant yazılımı, restaurant sistemi, cafe pos, restaurant programı, lokanta yazılımı, istanbul, zeytin restorant, cafe yazılımı, restaurant otomasyonu, restaurant yönetim sistemi, lamer fastfood, cafe programı, pos programı, restaurant sistemi, pocket pc, restorant pos, lokanta otomasyonu, aydın, perakende satış programı, muğla, yeşil marmaris, ankara, stok takip, paket servis, atlaspos