Restaurant Çözümleri

Restoran, Cafe-Bar, Fast-Food Kablosuz Satış ve Stok Kontrol Sistemleri

Satış istatistikleriSatış istatistikleriKablosuz Sipariş (PDA)

Restoranınızı işleten yazılım AtlasPOS

AtlasPOS restoranınızı daha hızlı ve verimli çalıştırmanız için size yardımcı olur. Yazılımı her türlü işletmeye kolayca adapte edebilirsiniz, fast-food, cafe, pizzacı, a la carte restaurant. AtlasPOS kayıplarınızın önüne geçerken, işlemleriniz de daha hızlı olacaktır.

  • Menüleri ve ürünleri kendinize göre ayarlayın.
  • Siparişleri hızlandırın
  • Kasada daha hızlı hesap alın
  • Kaçakları önleyin
  • Paket servis, salon hesaplarını birebir kontrol altına alın
  • Stoklarınızı detaylı reçetelerle kontrol edin
  • İşiniz ile ilgili her detayı raporlandırın

Ne tür restoranlar AtlasPOS kullanabilir?

AtlasPOS her türlü restoran işletmesinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır, self servis, a la carte, pizza restoran, cafe, bar. AtlasPOS'u ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, işletmenizde en efektif şekilde kullanacak hale getirebilirsiniz.

AtlasPOS kullanarak yapabilecekleriniz

Restoranınızın verimini artırın

AtlasPOS iyi bir restorandaki beklentileri sunar. Müşterileriniz ve çalışanlarınız mutludurlar çünkü siparişler artık daha hızlı çıkmaktadır.

Siparişleri Girin ve Takip Edin

Restoran programlarının en önemli ve en çok kullanılan kısmı, sipariş girişi ve yönetimidir. AtlasPOS ile çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğiz bir işlemdir.

Dokunmatik ekran uyumlu tasarlanmış sipariş giriş ekranını kullanmak sandığınızdan çok daha kolay. Hiç bir restoran programını kullanmak bu kadar kolay değil. Ayrıca paket servis yapan restoranlar için tasarlanmış paket servis modülü ile müşterilerinize daha iyi servis sağlayabilirsiniz.
Paket sipariş ve CallerID desteği
Caller ID özelliği sayesinde daha telefonu açmadan hangi müşterinin aradığını görür, her defasında adres ve müşteri bilgisi istemeye gerek duymazsınız. Bu sayede hem işlerinizin hızı, hem de müşterilerinizin memnuniyeti artacaktır.

Kasanızı Kontrol Edin

Her kullanıcının yaptığı işlemler kendi adına kayıt olur. Gün sonunda veya anlık olarak hangi kasada ne kadar bakiyeniz var? Paket serviste hesabınız nedir? Gibi soruların cevaplarını kolayca bilirsiniz. Satın almalarınızı, satıcılar ile olan alış verişlerinizi girerek cari hesap takibi yapabilirisiniz.

İşiniz İçin Gelişmiş Raporlar

Gelişmiş SQL RaporlarAtlasPOS'un gelişmiş raporları sayesinde işletme performansınızı kontrol altında tutun. Hangi gün ne kadarlık satış yapmışsınız? En iyi paket müşterileriniz kimler? En çok ve en az hangi ürünleri satıyorsunuz? Sorularına AtlasPOS'la kolayca yanıt bulabilirsiniz. 

Daha fazlası için

Vakit kaybetmeden bizi arayın. Bize ulaşarak hemen bir müşteri temsilcimizle görüşebilir ve konuyla ilgili yardım alabilirsiniz.


AtlasPOS Restauran Programı

Restorant Yönetim Yazılımı, Fast-Food Programı, PDA Kablosuz Sipariş Sistemi, Restorant Stok Kontrol Programı, Adisyon, Mağaza Yönetim Sistemi, Lokanta Programı, Kablosuz El Terminali, Garson, PDA, Pocket PC, Wireless, .NET, MSSQL, Windows

swiss kanton restaurant, restaurant yönetim sistemi, atlaspos, restaurant yazılımı, restaurant sistemi, restaurant sistemi, nasco, pos sistemi, hizmet pide, restorant programı, mado agora, lokanta otomasyonu, program, restorant yazılımı, lamer fastfood, bolulu hasan usta, tex-mex hilton, izmir, cafe yazılımı, lokanta yazılımı, yeşil marmaris, zeytin restorant, yazılım, lokanta pos sistemi, pos yazılımi, antalya, muğla, lokanta sistemi, kablosuz, restaurant otomasyonu, batman, mağaza, restorant pos, kablosuz sipariş, cafe otomasyonu, pocket pc, pos otomasyonu, nazilli, pamfilya china garden restaurant, dokunmatik

cafe otomasyonu, restorant programı, lokanta otomasyonu, restaurant programı, kablosuz sipariş, lokanta sistemi, ankara, cafe programı, atlaspos, pda, tex-mex hilton, restaurant sistemi, hizmet pide, restorant pos, program, software, pamfilya china garden restaurant, el terminali, tavukçu, dokunmatik, pos programı, pizza tomato, lamer fastfood, perakende satış programı, cafe pos, yazılım, mado agora, yeşil marmaris, muğla, restorant sistemi, pos yazılımi, restaurant otomasyonu, bursa, restaurant sistemi, kablosuz, bolulu hasan usta, stok takip, lokanta pos sistemi, lokanta programı, restaurant yazılımı

stok takip, antalya, mado agora, dokunmatik, restorant yazılımı, restaurant sistemi, mağaza, pos programı, nasco, restaurant programı, ankara, izmir, cafe pos, restorant programı, cafe sistemi, atlaspos, cafe otomasyonu, software, pizza tomato, lamer fastfood, pamfilya china garden restaurant, lokanta otomasyonu, program, pocket pc, restorant otomasyonu, tavukçu, yazılım, marmaris, aydın, kablosuz sipariş, restaurant sistemi, restorant sistemi, restaurant yönetim sistemi, restaurant pos, muğla, yeşil marmaris, restaurant otomasyonu, paket servis, pos sistemi, pda