Restaurant Çözümleri

Restoran, Cafe-Bar, Fast-Food Kablosuz Satış ve Stok Kontrol Sistemleri

Satış istatistikleriSatış istatistikleriKablosuz Sipariş (PDA)

Restoranınızı işleten yazılım AtlasPOS

AtlasPOS restoranınızı daha hızlı ve verimli çalıştırmanız için size yardımcı olur. Yazılımı her türlü işletmeye kolayca adapte edebilirsiniz, fast-food, cafe, pizzacı, a la carte restaurant. AtlasPOS kayıplarınızın önüne geçerken, işlemleriniz de daha hızlı olacaktır.

  • Menüleri ve ürünleri kendinize göre ayarlayın.
  • Siparişleri hızlandırın
  • Kasada daha hızlı hesap alın
  • Kaçakları önleyin
  • Paket servis, salon hesaplarını birebir kontrol altına alın
  • Stoklarınızı detaylı reçetelerle kontrol edin
  • İşiniz ile ilgili her detayı raporlandırın

Ne tür restoranlar AtlasPOS kullanabilir?

AtlasPOS her türlü restoran işletmesinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır, self servis, a la carte, pizza restoran, cafe, bar. AtlasPOS'u ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, işletmenizde en efektif şekilde kullanacak hale getirebilirsiniz.

AtlasPOS kullanarak yapabilecekleriniz

Restoranınızın verimini artırın

AtlasPOS iyi bir restorandaki beklentileri sunar. Müşterileriniz ve çalışanlarınız mutludurlar çünkü siparişler artık daha hızlı çıkmaktadır.

Siparişleri Girin ve Takip Edin

Restoran programlarının en önemli ve en çok kullanılan kısmı, sipariş girişi ve yönetimidir. AtlasPOS ile çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğiz bir işlemdir.

Dokunmatik ekran uyumlu tasarlanmış sipariş giriş ekranını kullanmak sandığınızdan çok daha kolay. Hiç bir restoran programını kullanmak bu kadar kolay değil. Ayrıca paket servis yapan restoranlar için tasarlanmış paket servis modülü ile müşterilerinize daha iyi servis sağlayabilirsiniz.
Paket sipariş ve CallerID desteği
Caller ID özelliği sayesinde daha telefonu açmadan hangi müşterinin aradığını görür, her defasında adres ve müşteri bilgisi istemeye gerek duymazsınız. Bu sayede hem işlerinizin hızı, hem de müşterilerinizin memnuniyeti artacaktır.

Kasanızı Kontrol Edin

Her kullanıcının yaptığı işlemler kendi adına kayıt olur. Gün sonunda veya anlık olarak hangi kasada ne kadar bakiyeniz var? Paket serviste hesabınız nedir? Gibi soruların cevaplarını kolayca bilirsiniz. Satın almalarınızı, satıcılar ile olan alış verişlerinizi girerek cari hesap takibi yapabilirisiniz.

İşiniz İçin Gelişmiş Raporlar

Gelişmiş SQL RaporlarAtlasPOS'un gelişmiş raporları sayesinde işletme performansınızı kontrol altında tutun. Hangi gün ne kadarlık satış yapmışsınız? En iyi paket müşterileriniz kimler? En çok ve en az hangi ürünleri satıyorsunuz? Sorularına AtlasPOS'la kolayca yanıt bulabilirsiniz. 

Daha fazlası için

Vakit kaybetmeden bizi arayın. Bize ulaşarak hemen bir müşteri temsilcimizle görüşebilir ve konuyla ilgili yardım alabilirsiniz.


AtlasPOS Restauran Programı

Restorant Yönetim Yazılımı, Fast-Food Programı, PDA Kablosuz Sipariş Sistemi, Restorant Stok Kontrol Programı, Adisyon, Mağaza Yönetim Sistemi, Lokanta Programı, Kablosuz El Terminali, Garson, PDA, Pocket PC, Wireless, .NET, MSSQL, Windows

restaurant sistemi, lokanta programı, ankara, restorant programı, muğla, restorant pos, nazilli, cafe pos, pos yazılımi, pda, restorant sistemi, restaurant yönetim sistemi, cafe sistemi, antalya, yeşil marmaris, restaurant sistemi, atlaspos, izmir, pocket pc, restaurant pos, pamfilya china garden restaurant, lamer fastfood, zeytin restorant, lokanta otomasyonu, cafe otomasyonu, program, bursa, pizza tomato, pos otomasyonu, batman, perakende satış programı, restorant otomasyonu, restorant yazılımı, marmaris, lokanta pos sistemi, stok reçete, pos sistemi, restaurant programı, software, yazılım

marmaris, hizmet pide, yazılım, restorant pos, muğla, stok takip, software, kablosuz sipariş, lokanta pos sistemi, restaurant pos, program, restaurant sistemi, pos sistemi, mado agora, pamfilya china garden restaurant, pos otomasyonu, restaurant yönetim sistemi, cafe sistemi, lamer fastfood, restaurant yazılımı, atlaspos, yeşil marmaris, restaurant programı, lokanta programı, lokanta otomasyonu, perakende satış programı, nasco, tex-mex hilton, restaurant otomasyonu, pos yazılımi, el terminali, lokanta sistemi, restorant programı, pos programı, bolulu hasan usta, nazilli, batman, istanbul, zeytin restorant, bursa

kablosuz sipariş, restaurant pos, zeytin restorant, ankara, lokanta yazılımı, cafe pos, atlaspos, aydın, lokanta sistemi, mado agora, pocket pc, program, perakende satış programı, tex-mex hilton, cafe programı, mağaza, restaurant yönetim sistemi, cafe yazılımı, batman, stok reçete, restorant yazılımı, yazılım, restaurant sistemi, pamfilya china garden restaurant, muğla, pda, lamer fastfood, pos otomasyonu, bolulu hasan usta, marmaris, nazilli, restaurant programı, tavukçu, restaurant yazılımı, restorant sistemi, hizmet pide, pos programı, nasco, restaurant otomasyonu, swiss kanton restaurant