Örnek Restaurant Raporları

AtlasPOS, restaurantınızla ilgili bilmek istediğiniz her detayı raporlandırır.

Rapor Formatları AtlasPOS'u kullanarak alabileceğiniz raporlardan bazı örnekleri incelemeniz için aşağıda sunduk. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, AtlasPOS'un istatistikleri ve özel rapor desteği sayesinde aklınıza gelebilecek her detayı raporlandırabilirsiniz. Aldığınız raporları PDF, RTF, HTML, Excel, CSV veya grafik formatlarında kaydedebilir ya da isterseniz tek tuşla e-mail olarak gönderebilirsiniz.

RAPOR AÇIKLAMA
(PDF) Detaylı aktivite raporu Gün içinde açılan adisyonlar açılış-kapanış saati, masa, satış dökümleri, garson gibi tüm detaylarıyla bu görülebileceği rapordur.
(PDF) Ürün reçete listesi Satış menüsündeki ürünlerin reçete dökümlerinin bu rapor yardımıyla listelenir.
(PDF) Günlük kasa raporu Gün içindeki satışlar ve tahsilatlarla ilgili özet bilgiler "Günlük Kasa Raporu"nda sunulmaktadır.
(PDF) Ürün satış raporu Tek tek her üründen kaç adet satıldığı bu rapordan görülebilir. Ayrıca bu veriler, departmana, garsona, tarih ve saat aralığına göre detaylı filtrelenebilmektedir.
(PDF) En çok satılan ürünler İstenilen tarihler arasında en çok satılan ürünlere ait satış adet ve tutarlarının gösterildiği rapordur. Benzer  "En az satılan ürünler" raporu alınabilmektedir.
(PDF) Ödenmez raporu Ödenmez/ikram adisyonlara ait bilgiler ve tüm detaylar "Ödenmez raporu"ndan görülebilir.
(PDF) Stok durum raporu Stokların günlük-haftalık-aylık son durumlarının görüntülendiği rapordur.
(PDF) Stok tüketim raporu Stok durumlarına ek olarak giren-çıkan malların hareket detayları, satın almaların hangi tarihlerde yapıldığı, tüketilen malların hangi ürünlerin reçetesiyle tüketildiği gibi detaylı bilgilerin görüntülendiği rapordur.

yeşil marmaris, stok takip, mağaza, tex-mex hilton, lamer fastfood, batman, lokanta yazılımı, pamfilya china garden restaurant, restaurant sistemi, ankara, pos yazılımi, hizmet pide, pos otomasyonu, restorant programı, mado agora, restaurant programı, cafe otomasyonu, pos programı, pda, el terminali, bolulu hasan usta, zeytin restorant, restaurant sistemi, restaurant yönetim sistemi, restaurant yazılımı, lokanta sistemi, restorant sistemi, paket servis, kablosuz sipariş, restaurant pos, stok reçete, muğla, restorant pos, cafe yazılımı, lokanta pos sistemi, pocket pc, lokanta programı, program, cafe sistemi, pos sistemi

mado agora, pda, pocket pc, perakende satış programı, swiss kanton restaurant, nasco, pamfilya china garden restaurant, lokanta programı, izmir, stok reçete, kablosuz sipariş, istanbul, marmaris, aydın, nazilli, tex-mex hilton, cafe otomasyonu, yazılım, batman, lokanta pos sistemi, dokunmatik, restaurant yönetim sistemi, pos programı, restorant otomasyonu, tavukçu, lokanta sistemi, antalya, restaurant programı, restorant pos, restaurant otomasyonu, pos otomasyonu, muğla, lokanta yazılımı, paket servis, restorant sistemi, cafe yazılımı, zeytin restorant, ankara, hizmet pide, kablosuz

cafe pos, cafe sistemi, nasco, bolulu hasan usta, tavukçu, restaurant sistemi, swiss kanton restaurant, cafe otomasyonu, dokunmatik, batman, software, lokanta pos sistemi, istanbul, pos yazılımi, stok reçete, restorant otomasyonu, pos otomasyonu, lokanta yazılımı, pos sistemi, muğla, yeşil marmaris, restorant sistemi, lamer fastfood, bursa, paket servis, mado agora, antalya, restaurant yazılımı, marmaris, restaurant yönetim sistemi, restaurant pos, restaurant sistemi, lokanta sistemi, perakende satış programı, restorant programı, aydın, cafe yazılımı, mağaza, yazılım, pda