Örnek Restaurant Raporları

AtlasPOS, restaurantınızla ilgili bilmek istediğiniz her detayı raporlandırır.

Rapor Formatları AtlasPOS'u kullanarak alabileceğiniz raporlardan bazı örnekleri incelemeniz için aşağıda sunduk. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, AtlasPOS'un istatistikleri ve özel rapor desteği sayesinde aklınıza gelebilecek her detayı raporlandırabilirsiniz. Aldığınız raporları PDF, RTF, HTML, Excel, CSV veya grafik formatlarında kaydedebilir ya da isterseniz tek tuşla e-mail olarak gönderebilirsiniz.

RAPOR AÇIKLAMA
(PDF) Detaylı aktivite raporu Gün içinde açılan adisyonlar açılış-kapanış saati, masa, satış dökümleri, garson gibi tüm detaylarıyla bu görülebileceği rapordur.
(PDF) Ürün reçete listesi Satış menüsündeki ürünlerin reçete dökümlerinin bu rapor yardımıyla listelenir.
(PDF) Günlük kasa raporu Gün içindeki satışlar ve tahsilatlarla ilgili özet bilgiler "Günlük Kasa Raporu"nda sunulmaktadır.
(PDF) Ürün satış raporu Tek tek her üründen kaç adet satıldığı bu rapordan görülebilir. Ayrıca bu veriler, departmana, garsona, tarih ve saat aralığına göre detaylı filtrelenebilmektedir.
(PDF) En çok satılan ürünler İstenilen tarihler arasında en çok satılan ürünlere ait satış adet ve tutarlarının gösterildiği rapordur. Benzer  "En az satılan ürünler" raporu alınabilmektedir.
(PDF) Ödenmez raporu Ödenmez/ikram adisyonlara ait bilgiler ve tüm detaylar "Ödenmez raporu"ndan görülebilir.
(PDF) Stok durum raporu Stokların günlük-haftalık-aylık son durumlarının görüntülendiği rapordur.
(PDF) Stok tüketim raporu Stok durumlarına ek olarak giren-çıkan malların hareket detayları, satın almaların hangi tarihlerde yapıldığı, tüketilen malların hangi ürünlerin reçetesiyle tüketildiği gibi detaylı bilgilerin görüntülendiği rapordur.

batman, bursa, nazilli, aydın, dokunmatik, marmaris, el terminali, yeşil marmaris, zeytin restorant, hizmet pide, kablosuz sipariş, stok takip, pizza tomato, mado agora, bolulu hasan usta, tex-mex hilton, swiss kanton restaurant, cafe pos, nasco, pamfilya china garden restaurant, cafe yazılımı, pos otomasyonu, pos programı, lokanta programı, pos yazılımi, restaurant otomasyonu, restaurant pos, restorant yazılımı, restorant programı, restaurant yazılımı, restaurant sistemi, restorant pos, lokanta otomasyonu, stok reçete, ankara, muğla, pocket pc, restaurant yönetim sistemi, restorant sistemi, istanbul

perakende satış programı, stok reçete, restorant programı, mağaza, cafe programı, istanbul, antalya, restaurant yazılımı, pocket pc, cafe sistemi, aydın, el terminali, zeytin restorant, muğla, atlaspos, hizmet pide, restorant sistemi, cafe yazılımı, lokanta yazılımı, tavukçu, mado agora, pizza tomato, kablosuz sipariş, pos sistemi, restorant yazılımı, program, tex-mex hilton, lokanta programı, pda, restaurant sistemi, lokanta sistemi, restorant otomasyonu, batman, pamfilya china garden restaurant, pos yazılımi, marmaris, swiss kanton restaurant, dokunmatik, bursa, kablosuz

nazilli, aydın, lokanta yazılımı, restorant programı, perakende satış programı, lokanta programı, mağaza, tavukçu, izmir, pda, program, istanbul, stok takip, restaurant sistemi, ankara, restaurant otomasyonu, pos programı, cafe yazılımı, cafe programı, marmaris, restaurant sistemi, muğla, restorant pos, pamfilya china garden restaurant, cafe sistemi, lokanta otomasyonu, restaurant pos, kablosuz, restaurant yönetim sistemi, lokanta pos sistemi, zeytin restorant, cafe otomasyonu, stok reçete, dokunmatik, restorant sistemi, restaurant programı, batman, lokanta sistemi, swiss kanton restaurant, yeşil marmaris