Örnek Restaurant Raporları

AtlasPOS, restaurantınızla ilgili bilmek istediğiniz her detayı raporlandırır.

Rapor Formatları AtlasPOS'u kullanarak alabileceğiniz raporlardan bazı örnekleri incelemeniz için aşağıda sunduk. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, AtlasPOS'un istatistikleri ve özel rapor desteği sayesinde aklınıza gelebilecek her detayı raporlandırabilirsiniz. Aldığınız raporları PDF, RTF, HTML, Excel, CSV veya grafik formatlarında kaydedebilir ya da isterseniz tek tuşla e-mail olarak gönderebilirsiniz.

RAPOR AÇIKLAMA
(PDF) Detaylı aktivite raporu Gün içinde açılan adisyonlar açılış-kapanış saati, masa, satış dökümleri, garson gibi tüm detaylarıyla bu görülebileceği rapordur.
(PDF) Ürün reçete listesi Satış menüsündeki ürünlerin reçete dökümlerinin bu rapor yardımıyla listelenir.
(PDF) Günlük kasa raporu Gün içindeki satışlar ve tahsilatlarla ilgili özet bilgiler "Günlük Kasa Raporu"nda sunulmaktadır.
(PDF) Ürün satış raporu Tek tek her üründen kaç adet satıldığı bu rapordan görülebilir. Ayrıca bu veriler, departmana, garsona, tarih ve saat aralığına göre detaylı filtrelenebilmektedir.
(PDF) En çok satılan ürünler İstenilen tarihler arasında en çok satılan ürünlere ait satış adet ve tutarlarının gösterildiği rapordur. Benzer  "En az satılan ürünler" raporu alınabilmektedir.
(PDF) Ödenmez raporu Ödenmez/ikram adisyonlara ait bilgiler ve tüm detaylar "Ödenmez raporu"ndan görülebilir.
(PDF) Stok durum raporu Stokların günlük-haftalık-aylık son durumlarının görüntülendiği rapordur.
(PDF) Stok tüketim raporu Stok durumlarına ek olarak giren-çıkan malların hareket detayları, satın almaların hangi tarihlerde yapıldığı, tüketilen malların hangi ürünlerin reçetesiyle tüketildiği gibi detaylı bilgilerin görüntülendiği rapordur.

ankara, yeşil marmaris, restorant sistemi, el terminali, batman, marmaris, restorant otomasyonu, tavukçu, pos otomasyonu, paket servis, restaurant pos, stok takip, lokanta sistemi, hizmet pide, lokanta otomasyonu, izmir, aydın, pizza tomato, zeytin restorant, cafe sistemi, nazilli, swiss kanton restaurant, restorant programı, perakende satış programı, atlaspos, lokanta programı, lamer fastfood, istanbul, kablosuz, nasco, program, dokunmatik, restaurant yazılımı, software, tex-mex hilton, mado agora, cafe programı, muğla, restaurant otomasyonu, bursa

aydın, restaurant yönetim sistemi, pocket pc, nasco, muğla, izmir, pos programı, restorant yazılımı, antalya, el terminali, restaurant otomasyonu, cafe pos, stok reçete, restaurant yazılımı, tex-mex hilton, restorant otomasyonu, cafe otomasyonu, lokanta otomasyonu, pda, mağaza, lamer fastfood, restaurant sistemi, batman, tavukçu, lokanta pos sistemi, bolulu hasan usta, swiss kanton restaurant, restaurant programı, nazilli, pizza tomato, restorant sistemi, restorant programı, restorant pos, pos otomasyonu, stok takip, cafe programı, lokanta programı, bursa, atlaspos, pos sistemi

swiss kanton restaurant, mado agora, atlaspos, zeytin restorant, restaurant otomasyonu, lokanta yazılımı, batman, pizza tomato, marmaris, pos yazılımi, restaurant pos, stok takip, pamfilya china garden restaurant, antalya, restaurant yönetim sistemi, tex-mex hilton, restaurant sistemi, restorant sistemi, restorant yazılımı, cafe pos, restorant pos, mağaza, cafe yazılımı, pos sistemi, nasco, software, istanbul, muğla, paket servis, lokanta sistemi, kablosuz sipariş, el terminali, kablosuz, cafe programı, hizmet pide, nazilli, tavukçu, restaurant yazılımı, lokanta programı, lokanta pos sistemi