Örnek Restaurant Raporları

AtlasPOS, restaurantınızla ilgili bilmek istediğiniz her detayı raporlandırır.

Rapor Formatları AtlasPOS'u kullanarak alabileceğiniz raporlardan bazı örnekleri incelemeniz için aşağıda sunduk. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, AtlasPOS'un istatistikleri ve özel rapor desteği sayesinde aklınıza gelebilecek her detayı raporlandırabilirsiniz. Aldığınız raporları PDF, RTF, HTML, Excel, CSV veya grafik formatlarında kaydedebilir ya da isterseniz tek tuşla e-mail olarak gönderebilirsiniz.

RAPOR AÇIKLAMA
(PDF) Detaylı aktivite raporu Gün içinde açılan adisyonlar açılış-kapanış saati, masa, satış dökümleri, garson gibi tüm detaylarıyla bu görülebileceği rapordur.
(PDF) Ürün reçete listesi Satış menüsündeki ürünlerin reçete dökümlerinin bu rapor yardımıyla listelenir.
(PDF) Günlük kasa raporu Gün içindeki satışlar ve tahsilatlarla ilgili özet bilgiler "Günlük Kasa Raporu"nda sunulmaktadır.
(PDF) Ürün satış raporu Tek tek her üründen kaç adet satıldığı bu rapordan görülebilir. Ayrıca bu veriler, departmana, garsona, tarih ve saat aralığına göre detaylı filtrelenebilmektedir.
(PDF) En çok satılan ürünler İstenilen tarihler arasında en çok satılan ürünlere ait satış adet ve tutarlarının gösterildiği rapordur. Benzer  "En az satılan ürünler" raporu alınabilmektedir.
(PDF) Ödenmez raporu Ödenmez/ikram adisyonlara ait bilgiler ve tüm detaylar "Ödenmez raporu"ndan görülebilir.
(PDF) Stok durum raporu Stokların günlük-haftalık-aylık son durumlarının görüntülendiği rapordur.
(PDF) Stok tüketim raporu Stok durumlarına ek olarak giren-çıkan malların hareket detayları, satın almaların hangi tarihlerde yapıldığı, tüketilen malların hangi ürünlerin reçetesiyle tüketildiği gibi detaylı bilgilerin görüntülendiği rapordur.

perakende satış programı, pos programı, kablosuz, lokanta sistemi, bolulu hasan usta, stok takip, restaurant otomasyonu, ankara, lokanta yazılımı, cafe otomasyonu, restorant programı, lamer fastfood, lokanta otomasyonu, tex-mex hilton, paket servis, restaurant programı, dokunmatik, izmir, restorant yazılımı, mado agora, aydın, tavukçu, cafe yazılımı, restorant pos, nasco, marmaris, hizmet pide, el terminali, restaurant yönetim sistemi, swiss kanton restaurant, pda, muğla, pos sistemi, cafe programı, mağaza, nazilli, batman, kablosuz sipariş, pizza tomato, restaurant sistemi

nazilli, restorant pos, marmaris, restaurant sistemi, restaurant yönetim sistemi, cafe programı, restorant otomasyonu, restaurant sistemi, kablosuz, perakende satış programı, mağaza, tavukçu, cafe yazılımı, mado agora, restaurant otomasyonu, software, antalya, lokanta pos sistemi, stok takip, pizza tomato, bursa, pos sistemi, lokanta yazılımı, paket servis, program, zeytin restorant, restaurant pos, restaurant programı, kablosuz sipariş, aydın, cafe pos, muğla, pos otomasyonu, restorant programı, batman, ankara, hizmet pide, pda, yeşil marmaris, nasco

aydın, nazilli, muğla, restaurant yazılımı, ankara, restorant pos, cafe programı, pos otomasyonu, cafe yazılımı, cafe pos, pos programı, restorant otomasyonu, program, pamfilya china garden restaurant, mağaza, lokanta pos sistemi, restorant sistemi, tex-mex hilton, mado agora, software, restorant programı, stok takip, restaurant yönetim sistemi, kablosuz sipariş, swiss kanton restaurant, atlaspos, restaurant pos, restaurant programı, batman, lokanta programı, cafe otomasyonu, pos yazılımi, marmaris, restorant yazılımı, paket servis, pda, restaurant sistemi, perakende satış programı, bolulu hasan usta, antalya