Örnek Restaurant Raporları

AtlasPOS, restaurantınızla ilgili bilmek istediğiniz her detayı raporlandırır.

Rapor Formatları AtlasPOS'u kullanarak alabileceğiniz raporlardan bazı örnekleri incelemeniz için aşağıda sunduk. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, AtlasPOS'un istatistikleri ve özel rapor desteği sayesinde aklınıza gelebilecek her detayı raporlandırabilirsiniz. Aldığınız raporları PDF, RTF, HTML, Excel, CSV veya grafik formatlarında kaydedebilir ya da isterseniz tek tuşla e-mail olarak gönderebilirsiniz.

RAPOR AÇIKLAMA
(PDF) Detaylı aktivite raporu Gün içinde açılan adisyonlar açılış-kapanış saati, masa, satış dökümleri, garson gibi tüm detaylarıyla bu görülebileceği rapordur.
(PDF) Ürün reçete listesi Satış menüsündeki ürünlerin reçete dökümlerinin bu rapor yardımıyla listelenir.
(PDF) Günlük kasa raporu Gün içindeki satışlar ve tahsilatlarla ilgili özet bilgiler "Günlük Kasa Raporu"nda sunulmaktadır.
(PDF) Ürün satış raporu Tek tek her üründen kaç adet satıldığı bu rapordan görülebilir. Ayrıca bu veriler, departmana, garsona, tarih ve saat aralığına göre detaylı filtrelenebilmektedir.
(PDF) En çok satılan ürünler İstenilen tarihler arasında en çok satılan ürünlere ait satış adet ve tutarlarının gösterildiği rapordur. Benzer  "En az satılan ürünler" raporu alınabilmektedir.
(PDF) Ödenmez raporu Ödenmez/ikram adisyonlara ait bilgiler ve tüm detaylar "Ödenmez raporu"ndan görülebilir.
(PDF) Stok durum raporu Stokların günlük-haftalık-aylık son durumlarının görüntülendiği rapordur.
(PDF) Stok tüketim raporu Stok durumlarına ek olarak giren-çıkan malların hareket detayları, satın almaların hangi tarihlerde yapıldığı, tüketilen malların hangi ürünlerin reçetesiyle tüketildiği gibi detaylı bilgilerin görüntülendiği rapordur.

restorant yazılımı, program, antalya, perakende satış programı, pos sistemi, lokanta sistemi, aydın, pos otomasyonu, tex-mex hilton, cafe otomasyonu, mağaza, hizmet pide, stok reçete, yazılım, pda, restaurant yönetim sistemi, pocket pc, pos yazılımi, paket servis, lamer fastfood, software, lokanta yazılımı, pos programı, cafe pos, istanbul, restaurant otomasyonu, stok takip, yeşil marmaris, mado agora, restaurant programı, lokanta otomasyonu, restorant programı, restaurant pos, bursa, pamfilya china garden restaurant, atlaspos, cafe yazılımı, zeytin restorant, marmaris, restorant otomasyonu

nazilli, zeytin restorant, ankara, restaurant programı, restorant sistemi, lokanta otomasyonu, restaurant otomasyonu, pda, pizza tomato, izmir, swiss kanton restaurant, cafe sistemi, stok reçete, restaurant yönetim sistemi, perakende satış programı, dokunmatik, antalya, bolulu hasan usta, software, program, hizmet pide, restaurant sistemi, kablosuz, kablosuz sipariş, pos otomasyonu, cafe yazılımı, restorant otomasyonu, istanbul, lokanta programı, pos programı, cafe pos, bursa, marmaris, restorant programı, mağaza, atlaspos, tex-mex hilton, stok takip, lokanta pos sistemi, lokanta sistemi

pos otomasyonu, zeytin restorant, pos yazılımi, restaurant programı, lamer fastfood, restorant sistemi, aydın, pda, tavukçu, hizmet pide, bursa, muğla, restorant otomasyonu, cafe pos, restaurant otomasyonu, lokanta otomasyonu, tex-mex hilton, ankara, kablosuz sipariş, dokunmatik, lokanta programı, pamfilya china garden restaurant, perakende satış programı, stok takip, el terminali, yazılım, restorant pos, cafe sistemi, mağaza, restorant yazılımı, mado agora, restorant programı, paket servis, lokanta yazılımı, swiss kanton restaurant, program, kablosuz, atlaspos, restaurant sistemi, restaurant pos