Örnek Restaurant Raporları

AtlasPOS, restaurantınızla ilgili bilmek istediğiniz her detayı raporlandırır.

Rapor Formatları AtlasPOS'u kullanarak alabileceğiniz raporlardan bazı örnekleri incelemeniz için aşağıda sunduk. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, AtlasPOS'un istatistikleri ve özel rapor desteği sayesinde aklınıza gelebilecek her detayı raporlandırabilirsiniz. Aldığınız raporları PDF, RTF, HTML, Excel, CSV veya grafik formatlarında kaydedebilir ya da isterseniz tek tuşla e-mail olarak gönderebilirsiniz.

RAPOR AÇIKLAMA
(PDF) Detaylı aktivite raporu Gün içinde açılan adisyonlar açılış-kapanış saati, masa, satış dökümleri, garson gibi tüm detaylarıyla bu görülebileceği rapordur.
(PDF) Ürün reçete listesi Satış menüsündeki ürünlerin reçete dökümlerinin bu rapor yardımıyla listelenir.
(PDF) Günlük kasa raporu Gün içindeki satışlar ve tahsilatlarla ilgili özet bilgiler "Günlük Kasa Raporu"nda sunulmaktadır.
(PDF) Ürün satış raporu Tek tek her üründen kaç adet satıldığı bu rapordan görülebilir. Ayrıca bu veriler, departmana, garsona, tarih ve saat aralığına göre detaylı filtrelenebilmektedir.
(PDF) En çok satılan ürünler İstenilen tarihler arasında en çok satılan ürünlere ait satış adet ve tutarlarının gösterildiği rapordur. Benzer  "En az satılan ürünler" raporu alınabilmektedir.
(PDF) Ödenmez raporu Ödenmez/ikram adisyonlara ait bilgiler ve tüm detaylar "Ödenmez raporu"ndan görülebilir.
(PDF) Stok durum raporu Stokların günlük-haftalık-aylık son durumlarının görüntülendiği rapordur.
(PDF) Stok tüketim raporu Stok durumlarına ek olarak giren-çıkan malların hareket detayları, satın almaların hangi tarihlerde yapıldığı, tüketilen malların hangi ürünlerin reçetesiyle tüketildiği gibi detaylı bilgilerin görüntülendiği rapordur.

restorant sistemi, restaurant programı, bolulu hasan usta, restorant programı, bursa, hizmet pide, aydın, restorant pos, pocket pc, paket servis, nasco, cafe pos, lokanta sistemi, stok takip, cafe otomasyonu, ankara, program, yazılım, cafe programı, istanbul, cafe yazılımı, pos otomasyonu, muğla, pos sistemi, pos yazılımi, nazilli, el terminali, kablosuz, restaurant sistemi, pamfilya china garden restaurant, antalya, lokanta pos sistemi, mağaza, restaurant yönetim sistemi, batman, restorant yazılımı, lokanta otomasyonu, marmaris, izmir, kablosuz sipariş

lokanta pos sistemi, nazilli, tavukçu, software, cafe programı, zeytin restorant, muğla, cafe sistemi, pos yazılımi, lamer fastfood, cafe otomasyonu, pos otomasyonu, restaurant programı, pocket pc, lokanta yazılımı, batman, lokanta programı, restorant pos, cafe yazılımı, bolulu hasan usta, mağaza, restorant otomasyonu, stok reçete, kablosuz sipariş, nasco, swiss kanton restaurant, restaurant pos, restaurant otomasyonu, restaurant sistemi, restaurant yazılımı, restaurant sistemi, bursa, pos programı, restaurant yönetim sistemi, restorant sistemi, dokunmatik, lokanta otomasyonu, cafe pos, program, lokanta sistemi

restaurant otomasyonu, restaurant pos, tavukçu, yazılım, restaurant programı, restaurant yönetim sistemi, pocket pc, restaurant sistemi, restaurant yazılımı, istanbul, nasco, lamer fastfood, cafe yazılımı, marmaris, kablosuz, software, dokunmatik, mağaza, stok takip, cafe sistemi, antalya, lokanta pos sistemi, restaurant sistemi, muğla, lokanta otomasyonu, hizmet pide, kablosuz sipariş, cafe programı, yeşil marmaris, ankara, restorant pos, pos otomasyonu, paket servis, restorant programı, pos sistemi, perakende satış programı, pos programı, zeytin restorant, lokanta yazılımı, lokanta sistemi