Örnek Restaurant Raporları

AtlasPOS, restaurantınızla ilgili bilmek istediğiniz her detayı raporlandırır.

Rapor Formatları AtlasPOS'u kullanarak alabileceğiniz raporlardan bazı örnekleri incelemeniz için aşağıda sunduk. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, AtlasPOS'un istatistikleri ve özel rapor desteği sayesinde aklınıza gelebilecek her detayı raporlandırabilirsiniz. Aldığınız raporları PDF, RTF, HTML, Excel, CSV veya grafik formatlarında kaydedebilir ya da isterseniz tek tuşla e-mail olarak gönderebilirsiniz.

RAPOR AÇIKLAMA
(PDF) Detaylı aktivite raporu Gün içinde açılan adisyonlar açılış-kapanış saati, masa, satış dökümleri, garson gibi tüm detaylarıyla bu görülebileceği rapordur.
(PDF) Ürün reçete listesi Satış menüsündeki ürünlerin reçete dökümlerinin bu rapor yardımıyla listelenir.
(PDF) Günlük kasa raporu Gün içindeki satışlar ve tahsilatlarla ilgili özet bilgiler "Günlük Kasa Raporu"nda sunulmaktadır.
(PDF) Ürün satış raporu Tek tek her üründen kaç adet satıldığı bu rapordan görülebilir. Ayrıca bu veriler, departmana, garsona, tarih ve saat aralığına göre detaylı filtrelenebilmektedir.
(PDF) En çok satılan ürünler İstenilen tarihler arasında en çok satılan ürünlere ait satış adet ve tutarlarının gösterildiği rapordur. Benzer  "En az satılan ürünler" raporu alınabilmektedir.
(PDF) Ödenmez raporu Ödenmez/ikram adisyonlara ait bilgiler ve tüm detaylar "Ödenmez raporu"ndan görülebilir.
(PDF) Stok durum raporu Stokların günlük-haftalık-aylık son durumlarının görüntülendiği rapordur.
(PDF) Stok tüketim raporu Stok durumlarına ek olarak giren-çıkan malların hareket detayları, satın almaların hangi tarihlerde yapıldığı, tüketilen malların hangi ürünlerin reçetesiyle tüketildiği gibi detaylı bilgilerin görüntülendiği rapordur.

batman, restaurant sistemi, antalya, dokunmatik, restaurant yazılımı, marmaris, el terminali, yazılım, hizmet pide, mado agora, nasco, pizza tomato, lokanta pos sistemi, lamer fastfood, kablosuz sipariş, restorant otomasyonu, pda, restaurant pos, cafe programı, restaurant otomasyonu, cafe yazılımı, pos otomasyonu, pos yazılımi, restorant pos, pos sistemi, bursa, perakende satış programı, swiss kanton restaurant, pos programı, cafe otomasyonu, zeytin restorant, muğla, software, ankara, istanbul, restorant yazılımı, nazilli, stok reçete, lokanta yazılımı, cafe sistemi

perakende satış programı, restaurant sistemi, pamfilya china garden restaurant, restaurant pos, pos yazılımi, paket servis, lokanta sistemi, bolulu hasan usta, yazılım, mağaza, batman, restorant sistemi, istanbul, kablosuz sipariş, program, lamer fastfood, stok takip, cafe pos, lokanta pos sistemi, lokanta otomasyonu, kablosuz, pda, lokanta yazılımı, atlaspos, nazilli, swiss kanton restaurant, nasco, el terminali, pizza tomato, software, restaurant yönetim sistemi, pos sistemi, aydın, cafe yazılımı, hizmet pide, restaurant otomasyonu, mado agora, antalya, bursa, stok reçete

dokunmatik, swiss kanton restaurant, restorant yazılımı, restaurant yönetim sistemi, mağaza, lokanta sistemi, lokanta yazılımı, pamfilya china garden restaurant, pocket pc, software, restaurant yazılımı, cafe pos, nasco, cafe programı, aydın, pos sistemi, cafe otomasyonu, cafe yazılımı, cafe sistemi, program, stok takip, marmaris, batman, istanbul, pos yazılımi, hizmet pide, yazılım, pizza tomato, bolulu hasan usta, zeytin restorant, pos programı, restaurant otomasyonu, tavukçu, restorant programı, restaurant sistemi, muğla, restaurant pos, restorant sistemi, lokanta otomasyonu, restaurant sistemi