Örnek Restaurant Raporları

AtlasPOS, restaurantınızla ilgili bilmek istediğiniz her detayı raporlandırır.

Rapor Formatları AtlasPOS'u kullanarak alabileceğiniz raporlardan bazı örnekleri incelemeniz için aşağıda sunduk. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, AtlasPOS'un istatistikleri ve özel rapor desteği sayesinde aklınıza gelebilecek her detayı raporlandırabilirsiniz. Aldığınız raporları PDF, RTF, HTML, Excel, CSV veya grafik formatlarında kaydedebilir ya da isterseniz tek tuşla e-mail olarak gönderebilirsiniz.

RAPOR AÇIKLAMA
(PDF) Detaylı aktivite raporu Gün içinde açılan adisyonlar açılış-kapanış saati, masa, satış dökümleri, garson gibi tüm detaylarıyla bu görülebileceği rapordur.
(PDF) Ürün reçete listesi Satış menüsündeki ürünlerin reçete dökümlerinin bu rapor yardımıyla listelenir.
(PDF) Günlük kasa raporu Gün içindeki satışlar ve tahsilatlarla ilgili özet bilgiler "Günlük Kasa Raporu"nda sunulmaktadır.
(PDF) Ürün satış raporu Tek tek her üründen kaç adet satıldığı bu rapordan görülebilir. Ayrıca bu veriler, departmana, garsona, tarih ve saat aralığına göre detaylı filtrelenebilmektedir.
(PDF) En çok satılan ürünler İstenilen tarihler arasında en çok satılan ürünlere ait satış adet ve tutarlarının gösterildiği rapordur. Benzer  "En az satılan ürünler" raporu alınabilmektedir.
(PDF) Ödenmez raporu Ödenmez/ikram adisyonlara ait bilgiler ve tüm detaylar "Ödenmez raporu"ndan görülebilir.
(PDF) Stok durum raporu Stokların günlük-haftalık-aylık son durumlarının görüntülendiği rapordur.
(PDF) Stok tüketim raporu Stok durumlarına ek olarak giren-çıkan malların hareket detayları, satın almaların hangi tarihlerde yapıldığı, tüketilen malların hangi ürünlerin reçetesiyle tüketildiği gibi detaylı bilgilerin görüntülendiği rapordur.

lokanta yazılımı, lokanta sistemi, pos sistemi, cafe programı, muğla, restorant pos, zeytin restorant, stok takip, tavukçu, perakende satış programı, restorant programı, pos yazılımi, restorant otomasyonu, cafe pos, yazılım, swiss kanton restaurant, pos otomasyonu, el terminali, istanbul, marmaris, pda, lokanta programı, pocket pc, cafe sistemi, aydın, pizza tomato, tex-mex hilton, restaurant programı, dokunmatik, software, restorant yazılımı, mağaza, pamfilya china garden restaurant, restaurant otomasyonu, restorant sistemi, lokanta pos sistemi, restaurant yönetim sistemi, kablosuz, cafe otomasyonu, restaurant sistemi

restorant pos, cafe programı, software, lokanta programı, pda, ankara, pizza tomato, pos sistemi, kablosuz, cafe yazılımı, kablosuz sipariş, zeytin restorant, yeşil marmaris, restorant sistemi, bolulu hasan usta, mado agora, tex-mex hilton, cafe pos, stok takip, pamfilya china garden restaurant, lamer fastfood, pocket pc, lokanta pos sistemi, tavukçu, izmir, restorant programı, restaurant pos, marmaris, restaurant sistemi, restorant otomasyonu, restaurant sistemi, restaurant yazılımı, restaurant programı, restaurant otomasyonu, pos yazılımi, restorant yazılımı, lokanta otomasyonu, pos programı, pos otomasyonu, lokanta sistemi

cafe pos, nasco, lokanta pos sistemi, marmaris, pizza tomato, restorant pos, stok reçete, dokunmatik, yeşil marmaris, cafe otomasyonu, nazilli, stok takip, kablosuz sipariş, restorant sistemi, istanbul, yazılım, pos sistemi, el terminali, restorant otomasyonu, ankara, pamfilya china garden restaurant, pocket pc, restaurant yönetim sistemi, mağaza, muğla, swiss kanton restaurant, restaurant pos, restaurant sistemi, restaurant sistemi, kablosuz, aydın, restaurant yazılımı, pda, izmir, lokanta yazılımı, restorant programı, lokanta sistemi, pos otomasyonu, restaurant otomasyonu, restorant yazılımı